płaszcz dla psa

Kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe dla psa. PawPawPaw – recenzja

Jakiś czas temu, na blogu powstał artykuł o ubraniach dla psa – czy są potrzebne, kiedy je zakładać no i właściwie to po co? Możecie go przeczytać TUTAJ. Kontynuując temat ubrań dla psów, chciałam dziś przedstawić Wam markę, której produkty (m.in. płaszcze przeciwdeszczowe dla psa) mamy przyjemność testować (nie, niestety nie wszyscy My – tylko Pedro i Morris ;D).

Płaszcz przeciwdeszczowy dla psa

Płaszcze przeciwdeszczowe dla psów to w naszym przypadku zarówno ochrona dwóch Gagatków, jak i możliwość wyjścia w deszczowy dzień na spacer (a raczej coś w stylu spaceru). W szczególności Pedro – szczerze nienawidzi być mokrym. Slalom gigant między kałużami to dla nas deszczowa codzienność. Przetestowałam wiele sieciówkowych płaszczy przeciwdeszczowych dla moich psów. Niestety żaden z nich nie gwarantował ani komfortu, ani ochrony przed deszczem i wiatrem przez złe dopasowanie.

Marka PawPawPaw i jej produkty

PawPawPaw to odpowiedź na problem większości właścicieli psów wymagających okrycia wierzchniego podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Wysokie ceny, niska jakość ubrań i co najgorsze – kilka uniwersalnych rozmiarów czyt. brak rozmiaru. Znacie to prawda? My niestety przetestowaliśmy ten schemat wielokrotnie. Za wąskie, za długie itd itp.

Właściciele PawPawPaw rozpoczęli swoją przygodę w 2014 roku od szycia potrzebnych ubrań na własne psiaki. Dzięki temu produkty tej marki są skrojone z największą dbałością o każdy detal.

Zobaczcie zresztą sami!

Zajrzyjcie sami do PawPawPaw po więcej wzorów płaszczy przeciwdeszczowych dla psa: pppaw.pl

Ściągacze, odpinane kapturki czy kołnierze, odblaskowe wstawki i masa modnych wzorów do wyboru. Można się zakochać!

PawPawPaw to nie tylko płaszcze przeciwdeszczowe. W ofercie marki znajdziecie sporo przydatnych akcesoriów spacerowych czy podróżniczych dla psa m. in. pasy samochodowe > wpis o pasach <, bluzy i kurtki zimowe, które również przetestowaliśmy i bardzo polecamy 🙂

A Wy? Którą kurtkę od PawPawPaw upolujecie? Przejrzyjcie ofertę kurteczek: pppaw.pl/kurtki-dla-psow/

Jak już wspomniałam, fajnym patentem są odpinane kołnierze i kaptury we wszystkich ubraniach w ofercie PawPawPaw. Dodatkowo o wygodę zwierzaka dba miękki ściągacz – stójka chroniąca przed zamkiem, który mógłby wyrywać kudełki.

Ortaliony PawPawPaw na ratunek 🙂

Stylowe płaszczyki przeciwdeszczowe dla psa od PawPawPaw, zapinane pod brzuszkiem na rzepy to istne wybawienie. Zakładamy je szybko (jak derkę) zapinamy na 2 rzepy i gotowe.

Dużą zaletą tych płaszczyków są ściągacze u dołu, które pomagają dopasować szerokość do tułowia psiaka. Dzięki temu płaszczyki skutecznie chronią również przed wiatrem.

Ze swojej strony mogę tylko dodać, że jestem pozytywnie zaskoczona rozwiązaniami jakie proponują wszystkie ubrania dla psów od PawPawPaw. Pedro i Morris dają łapki w górę i polecają jak najbardziej 🙂

Kochani dajcie znać, czy Wasze psiaki noszą ubranka na deszcz? Jeśli tak to jakie?

Z hasłem „lovefrenchowe” do końca kwietnia otrzymacie rabat -15% na całą kolekcję płaszczy przeciwdeszczowych w PawPawPaw!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.