Karmy Arion dla psów i kotów + nasza obecna dieta

Firma ARION pochodząca z Belgii, specjalizuje się w produkcji karm klasy premium dla psów i kotów. Bogata oferta obejmuje produkty dostosowane do różnych potrzeb zdrowotnych swoich smakoszy.

Karmy ARION są opracowywane przez zespoły techniczne w ścisłej współpracy z centrum badawczym ARION. Zanim każdy produkt zostanie wprowadzony na rynek, jest testowany w niezależnym ośrodku, tak by sprostać oczekiwaniom i potrzebom żywieniowym swoich milusińskich klientów.

Karmy ARION dla psów i kotów poddawane są rygorystycznej kontroli jakości. Każdy składnik jest analizowany w celu zagwarantowania jego jakości fizycznej i mikrobiologicznej. Zanim produkty ARION opuszczą fabrykę, są ponownie sprawdzane. Ma to na celu sprawdzenie, czy spełniają one najsurowsze normy jakościowe, czy zawierają właściwe składniki odżywcze w odpowiednich ilościach i czy zostały prawidłowo wyprodukowane.

Filozofia lean production oraz nowoczesny, zautomatyzowany proces produkcyjny to dwa kamienie węgielne produkcji wysokiej jakości karm Arion. To oraz zaangażowanie pracowników w całym łańcuchu produkcji i dostaw sprawia, że karmy ARION spełniają najnowsze standardy BRC. Monitorując wszystkie dostawy surowców i każdą partię gotowego produktu, firma gwarantuje produkty najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb psa lub kota.

Arion Original GRAIN-FREE – łosoś z ziemiakami

ARION Original GRAIN-FREE Adult Salmon&Potato to zbilansowana, pełnoporcjowa karma premium dla psów, nie zawierająca zbóż. Wyjątkowy dobór naturalnych i ekskluzywnych surowców zapewnia optymalne trawienie i wyjątkowo wysoką smakowitość, co potwierdza Pedro i Morris 😉 ARION Original GRAIN-FREE nie zawiera glutenu i utrzymuje wrażliwe psy, jak Pedro w optymalnej kondycji.

Karma Arion dla psa o wrażliwym układzie pokarmowym

Początki zdrowotne Pedra nie były kolorowe – jako szczenię z podejrzeniem IBD potrzebował nie tylko odpowiedniego leczenia i podejścia ale i specjalistycznej karmy weterynaryjnej. Do roku czasu jego dieta bazowała na karmie z białkiem hydrolizowanym. Po roku rozpoczęliśmy dietę eliminacyjną i z czasem zaczęliśmy poznawać białka, które przyswaja jego organizm.

Adopcja Morrisa i początki „normalnej” diety u Pedra zbiegły się z rozpoczęciem testowania karmy Arion GRAIN FREE Salmon&Potato.

Cudowna ekipa dobrała dla nas najlepszą wersję pod nasze specjalne potrzeby i.. tak pozostało do dziś 🙂 Pamiętam jak „stąpaliśmy jak po cienkim lodzie” próbując przejść na nową karmę.

Oprócz problemów Pedra, musieliśmy dodatkowo uzupełnić niedobory żywieniowe u Morrisa, którego organizm był bardzo zaniedbany. Odebraliśmy go jako zarobaczone roczne zwierzę, z wystającymi żebrami i wspomnieniami kradzionego kotleta żeby coś wszamać… No cóż.. [@#$#%$] Na szczęście Morris również bardzo ładnie przeszedł na nowy – lepszy standard regularnego żywienia.

Wyniki badań z roku na rok jedynie potwierdzają słuszność naszego wyboru – Arion kompleksowo dba o zdrowie chłopaków, za co jako ich Opiekunowie jesteśmy bardzo wdzięczni.

Jaką karmę Arion wybrać?

Jeśli poszukujecie idealnej karmy dla swojego futrzastego Przyjaciela, zapraszam do zapoznania się z najnowszym katalogiem prezentującym bogatą ofertę karm Arion.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.